ARKOP DEWELOPER zostaje ponownie Patronem Głownym XVI edycji Targów Mieszkaniowych Wrocław!

Z wielką dumą ogłaszamy, że firma ARKOP DEWELOPER po raz kolejny zostanie Patronem Głównym Tragów Mieszkaniowych Wrocław. Wydarzenie, będące jednym z najważniejszych punktów kalendarza branżowego, odbędzie się w dniach 21-22 września 2024 roku na stadionie Tarczyński Arena.

Firma Arkop Deweloper, zyskująca uznanie za innowacyjność i jakość swoich projektów, potwierdza swoje mocne zaangażowanie w rozwój rynku mieszkaniowego. Przywracając społeczności lokalnej nadzieję na nowoczesne, funkcjonalne przestrzenie do życia, Arkop Deweloper jest gotowy zaprezentować swoje najnowsze osiągnięcia podczas tego prestiżowego wydarzenia.

Tragi Mieszkaniowe Wrocław to nie tylko okazja do zaprezentowania się przed branżową publicznością, ale także możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z klientami i partnerami biznesowymi. Arkop Deweloper planuje w trakcie wydarzenia przedstawić nowe projekty, innowacyjne rozwiązania oraz podzielić się wizją rozwoju przestrzeni mieszkalnych.

Arkop Deweloper już teraz serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na stoisko firmowe, gdzie będzie można bliżej poznać ich ofertę.

Zapraszamy na stoisko S2!