Morizon.pl i Gratka.pl jako Patroni Medialni XV edycji Tragów Mieszkaniowych Wrocław!

 

W dniach 9 i 10 marca br., na stadionie Tarczyński Arena Wrocław, odbędzie się XV edycja Tragów Mieszkaniowych Wrocław, największego wydarzenia branżowego dedykowanego rynkowi nieruchomości. Tegoroczna edycja zyskuje dodatkowy prestiż dzięki objęciu Patronatu Medialnego przez renomowane platformy Morizon.pl i Gratka.pl.

Morizon.pl, jedna z wiodących platform nieruchomości w Polsce, oraz Gratka.pl, popularny serwis ogłoszeniowy, dołączają do grona Patronów Medialnych, wspierając organizację wydarzenia i przyczyniając się do jego sukcesu. Partnerstwo z dwoma tak znaczącymi graczami rynku nieruchomości to doskonała okazja dla uczestników Tragów Mieszkaniowych Wrocław, aby zdobyć cenne informacje, nawiązać kontakty z ekspertami oraz poznać najnowsze trendy na rynku.

Tragi Mieszkaniowe Wrocław to nie tylko doskonała okazja do spotkań biznesowych, ale także platforma wymiany doświadczeń dla branży nieruchomości. Dzięki wsparciu Morizon.pl i Gratka.pl, uczestnicy wydarzenia mogą oczekiwać jeszcze bardziej atrakcyjnego programu, bogatego w prezentacje, panele dyskusyjne i warsztaty prowadzone przez czołowych ekspertów branżowych.

XV Tragi Mieszkaniowe Wrocław, wsparte przez Morizon.pl i Gratka.pl, obiecują być nie tylko źródłem wartościowych informacji, ale także miejscem inspirujących dyskusji i nawiązywania owocnych relacji biznesowych. Tegoroczna edycja zapowiada się jako wyjątkowe wydarzenie, które wniesie nową jakość do wrocławskiego świata nieruchomości.

 

XV Targi Mieszkaniowe Wrocław
9-10.03.2024r.
Tarczyński Arena Wrocław

Wstęp wolny!