Targi Mieszkaniowe Stadion Wrocław już 4-5 września 2021!

Znamy termin jesiennej edycji Targów Mieszkaniowych na Stadionie Wrocław! W dniach 4 i 5 września br. zapraszamy do Klubu VIP gdzie na powierzchni ponad 3000 mkw  zaprezentujemy stoiska największych wrocławskich firm deweloperskich,  które przedstawią odwiedzającym swoją pełną ofertę nowych mieszkań, domów, szeregów. Nie zabraknie też propozycji z rynku wtórnego, które zaprezentują pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się przedstawiciele banków i instytucji finansujących.

Jednym słowem, każda osoba poszukująca i chcąca kupić nieruchomość będzie mogła w czasie trwania targów znaleźć profesjonalną pomoc na każdym etapie, począwszy od poszukiwania lokalu, poprzez jego kredytowanie, na urządzeniu i wystroju kończąc.

Oczywiście podczas targów zostaną zachowane wszelkie procedury związane z Covid-19. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie Państwo pod linkiem >> https://wro-expo.pl/anty-covid-19/

Wstęp na Targi Mieszkaniowe na Stadionie Wrocław jest wolny! 
Na zmotoryzowanych gości czeka komfortowy parking [2zł/h]

Według opinii największych spółek deweloperskich Targi Mieszkaniowe Stadion Wrocław to największa i najlepsza we Wrocławiu impreza branżowa. Serdecznie zapraszamy!


Targi Mieszkaniowe
Stadion Wrocław, Al. Śląska 1
4-5 września 2021 r. 

godziny otwarcia :
sobota – w godz. 10.00-17.00
niedziela – w godz. 10.00-16.00
www.wro-expo.pl


Sprzedaż stoisk oraz koordynacja imprezy:
Marcin Sielowski
tel.: +48 798 653 994
e-mail: msielowski@wro-expo.pl