W dniach 21-22 września 2024r. na terenie Stadionu Tarczyński Arena Wrocław  przy Alei Śląskiej 1 odbędzie się kolejna, 16. edycja Targów Mieszkaniowych Wrocław. Tradycyjnie do udziału w nich zaprosiliśmy kilkudziesięciu wystawców – firm deweloperskich, którzy przedstawią odwiedzającym swoją pełną ofertę. Nie zabraknie też propozycji z rynku wtórnego, które zaprezentują pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się przedstawiciele banków i instytucji finansujących.

Oprócz nich merytorycznym wsparciem służyć będą doradcy kredytowi, którzy pomogą i udzielą rad w kwestiach finansowych przy zakupie mieszkania czy domu. Do dyspozycji odwiedzających będą również specjaliści zajmujący się szeroko rozumianą aranżacją wnętrz.

Jednym słowem każda osoba poszukująca i chcąca kupić nieruchomość będzie mogła w czasie trwania targów znaleźć profesjonalną pomoc na każdym etapie, począwszy od poszukiwania lokalu, poprzez jego kredytowanie, na urządzeniu i wystroju kończąc.

Organizatorzy przygotowali także panele wykładowe, podczas których prelegenci poruszą takie kwestie, jak m.in.:
– jak kupić pierwsze mieszkanie
– jak sfinansować zakup
– kredyt w czasie pandemii
– jak odebrać mieszkanie
– kodeks dobrego dewelopera

 

 


Wstęp na Targi Mieszkaniowe Wrocław jest bezpłatny!


Według opinii największych spółek deweloperskich to największa i najlepsza we Wrocławiu impreza targowa. Serdecznie zapraszamy!


Targi Mieszkaniowe Wrocław
Stadion Wrocław, Al. Śląska 1

21-22 września 2024 r. 

godziny otwarcia :
sobota – w godz. 10.00-17.00
niedziela – w godz. 10.00-16.00
www.wro-expo.pl


Sprzedaż stoisk oraz koordynacja imprezy:
Marcin Sielowski
tel.: +48 798 653 994
e-mail: msielowski@wro-expo.pl