W dniach 4-5.09.2021 r. na terenie Stadionu Wrocław przy Alei Śląskiej 1 odbędzie się kolejna, 10. edycja Targów Mieszkaniowych. Tradycyjnie do udziału w nich zaprosiliśmy ponad 100 wystawców – firm deweloperskich, którzy przedstawią odwiedzającym swoją pełną ofertę. Nie zabraknie też propozycji z rynku wtórnego, które zaprezentują pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się przedstawiciele banków i instytucji finansujących.

Oprócz nich merytorycznym wsparciem służyć będą doradcy kredytowi, którzy pomogą i udzielą rad w kwestiach finansowych przy zakupie mieszkania czy domu. Do dyspozycji odwiedzających będą również specjaliści zajmujący się szeroko rozumianą aranżacją wnętrz.

Jednym słowem każda osoba poszukująca i chcąca kupić nieruchomość będzie mogła w czasie trwania targów znaleźć profesjonalną pomoc na każdym etapie, począwszy od poszukiwania lokalu, poprzez jego kredytowanie, na urządzeniu i wystroju kończąc.

Organizatorzy przygotowali także panele wykładowe, podczas których prelegenci poruszą takie kwestie, jak m.in.:
– jak kupić pierwsze mieszkanie
– jak sfinansować zakup
– kredyt w czasie pandemii
– jak odebrać mieszkanie
– kodeks dobrego dewelopera

Oczywiście podczas targów zostaną zachowane wszelkie procedury związane z Covid-19. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie Państwo pod linkiem >> https://wro-expo.pl/anty-covid-19/


Wstęp na Targi Mieszkaniowe na Stadionie Wrocław jest wolny! 


Według opinii największych spółek deweloperskich to największa i najlepsza we Wrocławiu impreza targowa. Serdecznie zapraszamy!


Targi Mieszkaniowe
Stadion Wrocław, Al. Śląska 1
4-5.09.2021 r. 

godziny otwarcia :
sobota – w godz. 10.00-17.00
niedziela – w godz. 10.00-16.00
www.wro-expo.pl


Sprzedaż stoisk oraz koordynacja imprezy:
Marcin Sielowski
tel.: +48 798 653 994
e-mail: msielowski@wro-expo.pl

Zabudowa stoisk:
Kamil Prusak
+48 512 496 164
kprusak@wro-expo.pl