Castorama zakontraktowała udział w XV Targach Mieszkaniowych Wrocław!

Organizator XV Targów Mieszkaniowych Wrocław z radością wita nowego, potężnego uczestnika na swoim evencie – światową markę i uznaną sieć sklepów budowlanych Castorama!

Na tegorocznych targach, Castorama zaskoczy wszystkich swoim imponującym 40-metrowym stoiskiem, które z pewnością przyciągnie uwagę każdego miłośnika urządzania, majsterkowania i remontów. To wyjątkowe miejsce będzie pełne inspiracji, nowości oraz atrakcji, przygotowanych specjalnie dla odwiedzających.

Zespół Castorama już nie może się doczekać, aby aktywnie zaangażować się w rozmowy z klientami i podzielić się wiedzą oraz doświadczeniem z dziedziny budowlanej. Na stoisku, które rozbłyśnie barwnymi logo Castorama, wszyscy zainteresowani znajdą nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również profesjonalne porady od ekspertów w dziedzinie budowlanej.

Hasło reklamowe „Budujesz, Remontujesz, Urządzasz!” nabierze jeszcze większego znaczenia, gdyż Castorama nie tylko dostarcza niezbędne artykuły budowlane, ale również inspiruje do kreatywności i samodzielności przy pracach remontowych czy urządzaniu wnętrz.

Zapraszamy na Targi i stoisko Castoramy!

XV Targi Mieszkaniowe Wrocław
9-10 marca 2024r.
Tarczyński Arena Wrocław
Wstęp wolny!