Expander Advisors Sp. zo.o. zostaje ponownie Patronem Finansowym Targów Mieszkaniowych Wrocław!

 

W dniach 9-10 marca 2024 roku firma Expander Advisors Sp. z o.o. ponownie przyjmuje zaszczytny tytuł Patrona Finansowego prestiżowych Targów Mieszkaniowych Wrocław. To już kolejna edycja, podczas której Expander Advisors aktywnie wspiera wydarzenie, mające na celu zgromadzenie najnowszych ofert z branży nieruchomości.

W ramach tej wyjątkowej współpracy, Expander Advisors zaoferuje nie tylko swoje wsparcie finansowe, ale także wzbogaci Targi Mieszkaniowe o merytoryczne wykłady. Eksperci firmy podzielą się swoją wiedzą z zakresu rynku nieruchomości oraz udzielą praktycznych wskazówek dotyczących kredytów hipotecznych.

Jednym z głównych elementów tegorocznego wydarzenia będzie obszerne Centrum Kredytów Hipotecznych, które Expander Advisors zorganizuje przy wejściu na teren targowy. To doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych klientów, którzy będą mogli skorzystać z profesjonalnej obsługi i uzyskać kompleksowe informacje dotyczące finansowania zakupu swojego wymarzonego mieszkania.

Wybór Expander Advisors Sp. z o.o. na Patrona Finansowego Targów Mieszkaniowych Wrocław po raz kolejny potwierdza wysoką jakość usług i zaufanie, jakim cieszy się firma na rynku nieruchomości. Organizatorzy serdecznie dziękują Expander Advisors za kontynuację owocnej współpracy i wsparcie, które z pewnością przyczyni się do sukcesu tegorocznych Targów Mieszkaniowych Wrocław.

XV Targi Mieszkaniowe Wrocław
9-10 marca 2024r.
Stadion Tarczyński Arena 

Wstęp wolny!