Media Markt dołącza do uczestników XV Targów Mieszkaniowych Wrocław!

Cieszymy się ogłosić, że renomowana sieć sklepów Media Markt dołącza do grona uczestników XV Targów Mieszkaniowych Wrocław. Wydarzenie odbędzie się w dniach 9 i 10 marca br. w prestiżowym Klubie Biznesowym na stadionie Tarczyński Arena Wrocław.

Media Markt, znany z szerokiego asortymentu sprzętu elektronicznego i agd, postanowił wziąć udział w Targach Mieszkaniowych, widząc w tym doskonałą okazję do prezentacji swoich produktów w kontekście nowoczesnych rozwiązań dla domu. Ich stoisko targowe będzie miejscem, gdzie odwiedzający będą mieli szansę zapoznać się z najnowszymi technologiami dostępnymi na rynku, które wpisują się w koncepcję inteligentnych mieszkań.

Organizatorzy targów z radością witają Media Markt i uważają to za znakomity krok w kierunku poszerzenia tematyki wydarzenia o nowe obszary związane z wyposażeniem wnętrz. Biorąc pod uwagę prestiż i zasięg sieci Media Markt, ich udział przyczyni się do jeszcze większego zainteresowania targami ze strony zwiedzających.

XV Targi Mieszkaniowe Wrocław obiecują być nie tylko miejscem prezentacji ofert deweloperów, ale także platformą do eksploracji innowacyjnych rozwiązań dla domu. Media Markt jako uczestnik wniesie cenny wkład w rozwój tego wyjątkowego wydarzenia.

Zachęcamy wszystkich miłośników nowoczesnych technologii i poszukujących inspiracji do odwiedzenia stoiska Media Markt podczas XV Targów Mieszkaniowych Wrocław w Klubie Biznesowym stadionu Tarczyński Arena!