RynekPierwotny.pl ponownie Patronem Medialnym naszych eventów w 2024!

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy kolejny rok współpracy z najlepszym branżowym portalem w polskim internecie – RynekPierwotny.pl

Nasz Partner otrzymuje tytuł jednego z najważniejszych Patronów Medialnych Targów EXPO-Wrocław. W 2023 roku udało nam się wypracować skuteczny model współpracy, która przynosi korzyści przede wszystkim samym klientom rynku mieszkaniowego!

Efekt?
Internetowi użytkownicy, szukający w sieci wymarzonego M, przychodzą na nasze targi, aby poznać i zweryfikować ofertę wystawców, porozmawiać bezpośrednio z deweloperem, sprawdzić najlepsze okazje i rabaty oraz dowiedzieć się jak najwięcej na temat bezpiecznego procesu zakupu nieruchomości od ekspertów.

Z kolei „targowi klienci” mają możliwość poznać portal RynekPierwotny.pl i skorzystać z najlepszej wyszukiwarki nowych mieszkań i domów na rynku, merytorycznych porad i analiz ekspertów oraz najświeższych informacji dotyczących cen mieszkań. Dodatkowo mogą skorzystać z wielu innych bardzo przydatnych narzędzi, które pomogą im szybciej i łatwiej znaleźć najlepszą ofertę dla siebie (np. dzięki intuicyjnej mapie inwestycji, czatu z deweloperem czy porównywarce nieruchomości).

Cytując bardzo modne słowa branży deweloperskiej >> Pełna Synergia